Ogłoszenie

Zanim zaczniesz:
Pogoda i czas:
O fabule

Załóż Kartę Postaci
Paryż:Lato, Godzina 14:00,temperatura: 25C; słonecznie.
Seiyo:Lato, Godzina 20:00, temperatura: 20C; słonecznie

#1 2012-08-30 15:14:45

Alice

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 59
Punktów :   
Imię: Alice
Nazwisko: Larenoth
Wiek: 17 lat
Opiekun: Mina, Hime

Stacja metra

Alice wysiadła. Zmarszczyła czoło jakby się zastanawiała.
-Bardzo przepraszam, ale która jest godzina? - spytała najbliższej osoby, jakiejś pani w letniej sukience idącej z synkiem.
-Około 9.00, jeśli się nie mylę. - Alice podziękowała, a potem spiorunowała wzrokiem Minę i Hime.
-Który tym razem? - spytała poważnie, patrząc badawczo na chary. Mina wybuchnęła śmiechem, a Hime z niechęcią przyznała:
-Moki.
-Uh! Ja zaraz... - powiedziała w bezsilnej złości. Jednak równie jak przyszła jej złość, tak szybko minęła. - Dobra, pójdziemy do Lasku Bolońskiego. Dawno nie jeździłam na rowerze. - wyruszyła w stronę obranego sobie celu. Po drodze ściągnęła płaszczyk, a pod nim znajdowała się jasnożółta tunika, wiązana w pasie wstążką. [zt]

-Chodźcie, bo nam pociąg odjedzie. A następny będzie za jakieś półtorej godziny. - Alice razem z dziadkami w ostatniej chwili weszli do środka. Tam dwie młodsze osoby, ustąpiły miejsca nowym pasażerom. Oczywiście chodzi tu o babcię i dziadka.
-Muszę was uprzedzić: nie przestraszcie się. - uśmiechnęła się tajemniczo. Dziadkowie co prawda wiedzieli o zwierzętach, ale żadnego nigdy nie widzieli.
-Dzięki za przypomnienie. Mam kilka kubraczków dla niektórych zwierząt.
I pociąg metra wyruszył w stronę następnego przystanku. [zt]

Ostatnio edytowany przez Alice (2012-09-05 18:36:29)


Zapraszam na bloga: www.medaliony4.blogspot.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pfserver.pun.pl www.cupfifa.pun.pl www.narutofight.pun.pl www.amibl.pun.pl www.blekitniforum.pun.pl